Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha 2 hónapnyi...

Mit csináljak, ha 2 hónapnyi minoxidil használat után is hullik a hajam?

Figyelt kérdés
Több mint 2 hónapja használom a Kirkland minoxidil termékét, de egyenlőre erősen elkezdett hullani tőle a hajam, és nem akar elmúlni. Tisztában vagyok vele hogy az elején (2-6 hét van írva a dobozra) ez normális de még mindig semmi jele annak hogy elmúlna az erős hajhullás. Ilyenkor érdemes folytatni, vagy hagyjam abba és mentsem a menthetőt?

2021. márc. 17. 03:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hagyd abba az erőlködést. Sokkal jobban jársz ilyenkor, ha veszel egy nagy levegőt, és tükörre borotválod a fejedet.
2021. márc. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1: Mekkora egy paraszt vagy!


Kérdező: szerintem hagyd abba. Én is jártam így egy másik termékkel, be kellett fejeznek a használatát, mert ez így nem segítség sajnos.

2021. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

5%-os való Férfiaknak

Napi 2x kell használni.


Az valóba fura hogy még 2 hónap után is hullik.

Akár 5-6 hónap is lehet mire hatásos lesz.


De van olyan is hogy valaki nem kompatibilis.


Menthető mentésének tényleg nem biztos hogy sok értelme van, kérdés hogy milyen szinten vagy.

2021. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem muszáj, ne hagyd abba. Én abbahagytam, de megbántam, pedig először iszonyatosan megtolta a hajamat, csak aztán nem tudtam miatta frizurát csinálni, meg a párom piszkált miatta. Én azért sem tapasztaltam hajhullást miatta, mert épp nyár végén kezdtem el használni, amikor letoltam a hajamat rövidre, de a működését nem árt megérteni. Nem mindegy, mennyi idős vagy, milyen szinten jársz kopaszodásban, mennyi hajad van. 2 hónap még nem a világ, 5-6 hétnél az csak 2-3 héttel több.
2021. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!