Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani olyan hamvasí...

Tudnátok mondani olyan hamvasító sampont ami tényleg jó?

Figyelt kérdés

Főleg olyat amit lehet kapni boltokban is, ne rendelni kelljen. Schauma sampont használtam, attól nagyon hullik a hajam, pedig nem is kenem a hajtövemre. (valószínű a dimethiconol miatt, ettől menteset nem bánnék).Ja és ne horror áron légyszi:)

Hozzátenném hogy nem teljesen szőke a hajam, csak balayage/ melír van benne szőke, de ez sem szép ha besárgul:((



2021. márc. 17. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a Schauma sampon teljesen jó, csak nem szabad gyakran használni(egyik hamvasítót sem). Amikor heti 1-2x azzal mostam a hajam, nagyon szárította és hullott tőle, aztán rájöttem, hogy ilyen gyakran nem szabad használni, és felesleges is, mert nekem pl csak úgy 6-8 hét után kezd el sárgulni. Szóval én már csak 1-2 havonta használom és így semmi baja nincs tőle! Te milyen gyakran mosod vele?
2021. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hetente egyszer szoktam, vagy 2 hetente. Először sokáig hagytam rajta, gondoltam az lehet a baj, de akkor is hullik tőle ha csak épp rákenem és le is mosom.

1 hetente is gyakorinak számítana?

2021. márc. 17. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Syoss sampont használok, de én mindig azzal mosok hajat nem hagyok ki egy alkalmat sem és bevált. Valamint a palette Anti yellow haj spray amit minden hajmosás után alkalmazok, szintén bevált. Mindkét termék rossmannos, utóbbi nem olyan gyakori szóval azt vadászni kell mert nem mindegyik rossmannba van.
2021. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Syosst használom, eddig ez a legjobb. Schauma nem csinált semmit, Kallos cseppek sem, de ez jó. Csak annyi ideig hagyom a hajamon, amíg lezuhanyzok, és főleg a tövén, nekem az a rész sárgul.
2021. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!
2021. márc. 17. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!