Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Letezik barmilyen kezeles...

Letezik barmilyen kezeles orokletes sotet karikas szemekre?

Figyelt kérdés
Anyukamtol orokoltem, neki szerintem a sok alkoholtol lett ilyen csunya a szeme alatti resz. Most 26 leszek es mar borzasztoan elegem van hogy a korrektorral sem tudom eltuntetni. 18 eves korom korul cigiztem par evig,de mar nagyon regota nem. Nem iszom egyaltalan, jelenleg terhes vagyok, szoval most amugyse innek de mar elotte se ittam evek ota. Kavet sem fogyasztok, nincs vashianyom vagy pajzsmirigy gondom, ezt a legutobbi vervetelekbol tudom, mostanaban volt parban reszem. A terhesseg ellenere is eleget alszom, es jokat is mert bar 22 hetes leszek de meg nem nagy a pocak hogy kenyelmetlen legyen minden pozicio.hiaba a 8-9 ora alvas mar ugy ebredek hogy sotet szinu a szemem alatt.. Fiatalabb koromban nem volt ennyire ronda, de akkro parszor szoliztam vagy nyaron napoztam igy kevesbe latszodott. Van egy direkt szem kornyekre valo kremem ami kicsit szinezett azzal kenem be eloszor es ha beszivta akkor korrektor de semmit se er. Ha erosebb korrektorral kennem pedig tul sotet lenne a boromhoz... borzasztoan idegesit neha nagyon csunya mintha kb nem aludtam volna egesz ejjel. Ez a legidegesitobb hogy semmit se tudok vele kezdeni...volt valaki hasonlo szituban?
2021. márc. 18. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

Én úgy tudom, hogy ilyen esetekben hialuronnal szokták feltölteni a szem alatt. Azért karikás, mert ott nagyon vékony a bőr, és átlátszanak az alatta lévő erek.

https://www.youtube.com/watch?v=UiaQDZbYrdk

1:17-nél van a lényeg.

2021. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
53%

Az egyik okot ezen az oldalon érthetően elmagyarázzák: [link]

A másik ok, a nemi hormonok jelenléte. Erről itt IS olvashatsz: [link]

A második esetre létezik bőrvilágosító kozmetikai kezelés, pl krémek, stb.

2021. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!