Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem viszi a hajnyíró...

Miért nem viszi a hajnyíró gép a hajamat? Bármilyen irányból próbálkozom, elhajlanak előle a szálak, és nem vág belőlük, hiába kétszer olyan hosszúak, mint amekkorára vágnám. Más hogy csinálja?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha túl hosszú a hajad akkor vágd le először is rövidebbre ollóval majd utána menj rá géppel

A nullásgép nem képes megbirkózni a hosszabb hajjal csak a rövidebbel

Az én gépem is max 2,2cm-es hajat és ennél kisebbet képes levágni fazonra, az ennél hosszabbat már nem bírja

2020. júl. 14. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vágd simán nullással, előtét nélkül. Nekem anno úgy csont nélkül lement a 25 centis hajam, első nekifutásra. (Azóta pedig borotválom a fejemet rendszeresen, így nincs vele gond)
2020. júl. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy valaki nullásra le tudja dúrni a haját nullásgéppel egyből, ahhoz nem a boltban vásárolható nullásgépek valók mert azok túl gyengék ehhez.

Hanem olyanok kellenek amiket a fordrászok használnak, szerintem fodrászkellék boltokban lehet kapni ilyen erősebb nullásgépeket

Ha egy normál bolti nullásgéppel nekiesel a hosszú hajnak egyrészt le sem viszi mert nem birja másrészt meg a hajvágó penge éle kimegy azonnal aztán dobhatod a kukába az egész gépet

2020. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szétszedném a gép pengéit és megnézném, hogy nem szorultak-e közéjük hajszálak. Az simán széttartja egymástól őket annyira, hogy ne tudják elvágni. Egyszer öcsém hajvágásánál így jártunk menet közben. Az egy régebbi Remington gép volt, de ma is üzemel. Volt olyan későbbi változata, amelyiknél meg úgy feltelt az adapterek töve a levágott hajtól, hogy még a legkisebb hajat is elkezdte tépni, aztán hiába kezdtük a vágást a legnagyobb fejjel. Na az a gép vissza lett cserélve!
2020. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ki mondta, hogy nullásra vágnám?

Két centisre szeretném vágni, és rendben van a gép. Van egy hajnyírógép 8 fokozatú fejjel, és egy borotva, hajnyíróval. Nullásra (fej nélkül) mindkettő gond nélkül vág, de éppen hosszabbra nem vág, mert elhajolnak, lesimulnak a fajszálak az útjából (és ha ellenkező irányból vágom, akkor is, száliránytól függetlenül) Csak simogtja a hajamat.

2020. júl. 14. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!