Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudom kiszűrni,hogy...

Honnan tudom kiszűrni,hogy festetett-e a haj(főleg férfinél)?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sraccal es állítja,hogy eredeti barna. De komolyan. En kezdetektől erzem,hogy ez nem lehet eredeti barna szin. Olyan szep gesztenyebarna hajszine van,némi vöröses beütéssel.

Mar nem merem tobbszor megkérdezni poenosan sem. Ugy is azt mondja ismet,hogy eredeti. Ha festeti, akkor ez nekem eléggé kiábrándító.:/


Tippek amivel csekkolhatom?



2021. márc. 19. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nézd meg illik-e a függöny a szőnyeghez :D
2021. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Erzodik rajta az a festék szag a haján ha tényleg festi vagy kövesd titokba a fodrászához és figyeld ki h mit csinál vele vagy kérdezd meg h ki a fodrásza mert te is elmennél hozza de aztán csak kérdezd meg a fodrászától h festi e.
2021. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Próbálj valahogy pár hajszálat szerezni tőle (pl fésűjéből, fürdőszobából, ruhájáról stb) ha rárakod erős fehér felületre erős fény alatt (pl mosdókagyló, fehér papír stb) akkor lehet látni, hogy van-e lenövés/törésvonal a hajszálon. Kizárt, hogy pár naponta festi, tehát a hajtő fölött pár milliméterrel lehet látni, hogy van-e különbség vagy sem.
2021. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt elkezded itt konkrétan stalkingolni, nézd meg a hajtövét, ha van lenövés festett.

A festék szag kb a második mosásig marad benne (tapasztalat) szóval erre ne alapozz.

2021. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi azoknak, akik normálisan válaszoltak! Jo tippek es Nem, nem Utolso:) valoban nem szeretnem titokban követni a fodrászhoz. Csak nagyon jo lenne ra jönnöm,hogy igazat mond e vagy kammerol,mert az nem vetne epp jo fényt a jövőbeni kapcsolatunkra, raadasul egy ferfi ne fessen hajat 34evesen se.:)
2021. márc. 19. 23:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tul elenk, tul fenyes a haja.
2021. márc. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem hagyd, nem hiányzol az életéből. (Senkiéből igazából.)
2021. márc. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Utolsóval értek egyet.
2021. márc. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

ahol indul a hajvonal(pl homlok, halantekkorul), ott eszreveszed, hogy kopottabb a szine, mar ha van lenoves


illetve, ha tul egyenletes a hajvonal!

2021. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen hülyeségekből nézik az emberek, hogy festett-e a haj, nem csoda, hogy sokan eredeti szőkének néznek. Pedig azt hittem, szuperül festek. 😆
2021. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!