Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajdúsító trükköket...

Milyen hajdúsító trükköket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én előrehajtott fejjel szoktam hajat szárítani :) (fejjel lefelé :P ) ez csak átmeneti megoldás, mert a 3. napon már eléggé lelapul a hajam... :/ esetleg próbálkozhatnál egy jó tupír fésűvel, meg hajlakkal, csak ne vidd túlzásba, mert szerintem az csúnya, ha madárfészket csinálsz a hajadból.
2008. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi:), bár próbálkoztam a tupírozással,de ahelyett hogy dús lenne a hajam csak összegubancolódik...sajnos...

De kösz,hogy írtál:D

2008. dec. 5. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég ritka a hajam, és eleinte mikor tupírozással próbálkoztam nekem is csak gubancos csomó lett az egész. De aztán teljesen véletlenül kipróbáltam egy olyan fésűvel amit nem is arra találtak ki, de bevált. Próbálkozz, és tupírozás után azért épp hogy csak de le kell fésülni a haj felületét vagy kézzel lesimítani.
2008. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönö,megpróbálom.:)
2008. dec. 6. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!