Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát ajánlanátok?

Milyen frizurát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Rengeteg, vastag, és száraz hajam van. A fejemen általában lelapul, alul viszont ha jön pára, ha nem, meg is duzzad a frizurám. Így viszont szörnyen néz ki, nem tudom, mit kezdjek vele. A fejformám kerek. Milyen fazont ajánlanátok, hogy könnyebben kezelhetőbb legyen a hajam? Arra gondoltam, egy ritkítás is jót tehetne neki.
2011. nov. 7. 01:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Hú, mintha csak magamról olvasnék... :s

Nekem az vált be, hogy kicsit levágattam. Tehát a hosszú haj (akármennyire is tetszik) nem állt sajnos jól, mivel tényleg felül lelapult, alul meg szétállt. Most kb. vállig éri hajam van (ill. kicsit fölötte), és rendesen frizurára van vágva, vagyis a fejtetőmön pl. rövidebbek a tincsek, alul kicsit hosszabbak... Ez a lépcsőzetes vágás segít, hogy felül se lapuljon le teljesen. Persze hajhabot sajnos használnom kell, különben meg égnek állna. De találtam jófajtát, ami nem ragasztja össze a tincseket, meg nem is lapítja le csúnyán.


És igen, nekünk sajnos gyakrabban kell fodrászhoz járni, mert a ritkítás az létszükség.


Ilyesmi hajam van, csak ált. göndörebb: [link]

2011. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!