Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok terveztek rövid hajat...

Lányok terveztek rövid hajat vágatni nyára?

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 14:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónapja még a hátam közepéig ért de teljesen töredezet volt levágtuk válig éröre.De az sem segitet rajta elmentem orvoshoz és valószínűleg pajzsmirigy alulműködés miatt ilyen úgyhogy géppel rövidre vágtuk .Mert szerintem jobb egy egéséges rövid mint a széttöredezett hosszú!
2021. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Az év első melegebb napjain mindig eszembe jut, hogy ilyenkor jóóó rövidre kellene vágatni a hajam, de egyelőre nem hiszem, hogy a közeljövőben ezt meg merem lépni. Még pár évig biztos marad a vállig/lapockáig érő. 26/L
2021. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Pont ma vágattam le a majdnem hátközépig érő szőke hajam váll fölé. De ez évszaktól függetlenül történt :D
2021. júl. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!