Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát vágassak?...

Milyen frizurát vágassak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hátam közepéig erő barna hajam van mindig kontyba fogva hordom nem csinálok vele semmit .Bár menyire rövidre levágatnám a hajam.

Úgyhogy valamilyen különleges frizura ötleteket kérnék tőletek köszönöm.



2021. márc. 21. 21:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy rövid bob felnyírva ?
2021. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az 1-es, az igazán különleges tud lenni.
2021. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előzőekhez. De ha bátrabb vagy, akár tüsire is nyírathatnád.
2021. márc. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező! Ha jól értem lány vagy. Mivel nyitott vagy bármire, szerintem nyírasd le tüsire: fent 3-4 centi, oldalt és hátul pár millis. Persze előtte gondold át, nézegesd magad a tükörben előtte, próbáld elképzelni magad.

Személy szerint örülnék neki, ha több lány bevállalná a merész és nagyon rövid hajat. (31/F vagyok)

Mikor mész? Majd írd meg a döntést vagy végeredményt.

2021. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Most szombaton lesz levágva.


Olyan emma watson féle hajra gondoltam.


[link]

2021. márc. 25. 12:26
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez egy jó hajstílus, jól választottál. Kívánom, hogy érezd jól magad az új hajaddal. Bátor döntés a fentebb leírt hosszból ilyen rövidre váltani. Látványos és klassz váltás!

Majd nyáron, ha nagyon meleged lesz és érzed a további kísérletezés iránti vágyat, előkerülhet a gép is egy tüsire nyírásra.

2021. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A tüsire nyírást azért már nem vállalnám be még ezt a rövid fazont még bemerem vállalni de a tüsit már nem.
2021. márc. 25. 12:45
 8/20 anonim ***** válasza:
Ki fogja levágni szombaton, ha a fodrászatok nem nyithatnak még?
2021. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%

99,9%, hogy egy újabb kamuról van szó, és ezek is ugyanannak az illetőnek a kérdései, többek között.

Kezd már unalmassá válni.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

2021. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A barátomnak van egy fodrász végzettsége úgyhogy amióta ügyet vagyunk ö vágja a hajam.
2021. márc. 25. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!