Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hajzsírosodás ellen?

Mit tegyek hajzsírosodás ellen?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nagyon durván zsírosodik a hajam. Mindennap megmosom. Tudom ez se jó neki, de én nem fogok igénytelenül kimenni az utcára. Régen nem mostam mindennap, de az se vált be egyáltalán. Reménytelennek érzem. A fodrászom javaslata se ért semmit. Estleg nektek van valami módszer ami bevált?

2021. márc. 25. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Tisztító peelinget kellene alkalmaznod a fejbőrödre, az leoldaná a zsíros területeket. Rengeteg termék van a neten, nekem a Kérastase egyike vált be :)
2021. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ami bevált: étrendváltás (kevesebb olajos, zsíros kaja) és a Body Shop zöldteás samponja.

Régen kétnaponta kellett mosnom, most egy hét után se borzalmas.

2021. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2021. márc. 25. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!