Zsírosodó haj?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan problémám van, hogy nagyon hamar zsírosodik a hajam... nem vasalom, nem csinálok vele semmi olyat ami káros lenne neki. Nem étkezem egészségtelenül, a napi 2 liter folyadékom pedig megvan mindig. Egy héten max 2szer mosom meg. De így is hamar zsírosodik...😕 mit tegyek hogy ne zsírosodjon hamar a hajam? Nektek mi vált be?



2021. febr. 8. 10:54
 1/2 BBea79 válasza:
Szia! Olvastam, hogy sokan nagyon elégedettek voltak az aszkorbin-savval, vagyis a C-vitamin porral. Ki is próbáltam háromszor, kicsit jobb lett a helyzet. Hajbalzsamba vagy akár samponba is lehet keverni 1-2 teáskanálnyit, a hajunkra kenjük, persze érjen a fejbőrhöz is... és rajta hagyjuk egy kicsit. Aztán szokás szerint megmossuk. Jót tesz a hajnak ez a C-vitamin löket. Amúgy ilyen típusok vagyunk, nem lehet nagyon változtatni rajta, hormonálisan dől el, jobb nem megbolygatni. Ezért van az, hogy terhesség alatt nem volt zsíros a hajam, aztán persze megint az lett. Ez van, ha száraz lenne és viszketne, hámlana, az sem lenne jobb. Hetente 2x hajat mosni nem vészes, épp így teszem én is és a barátnőim is. Régebben az arcom is ontotta a zsírt, ennek végre vége így 40 felett, de a hajam ilyen maradt. A csalántea és az almaecetes öblítés sem változtatott a zsírosságon, sem az arra való samponok. Sose legyen nagyobb bajunk. :)
2021. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BBea79 válasza:
Jaj és még van egy javaslatom, az arcbőröm tisztább tőle, akár a hajon is segíthet, ezzel elégedett vagyok: Interherb Extra, Kollagén és Hialuron kapszula +15 hozzáadott ásványi anyag, vitamin. Ezt nagyon jól összerakták, mert más hasonlót is próbáltam már, amiben ezek vannak, de nem volt látványos a javulás. Még csak 2 éve fedeztem fel sajnos. Azóta ehetek mogyorós csokit úgy, hogy nem leszek tőle pattanásos. :)
2021. febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!