Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan vitamin (nem a...

Létezik olyan vitamin (nem a Biovanne), ami valóban csökkenti, ha meg nem is szünteti teljesen a hajzsírosodast?

Figyelt kérdés

A samponokat már kilőttem, most a Nature box kókuszos változatát használom, de egy napig szép csak tőle a hajam, másnap tiszta zsír. Pedig se pakolást, se semmi hajsprayt, semmit nem használok csak a sampon és kész. Én már attól boldog lennék, ha két napig szép lenne a hajam. A száraz sampon szintén kilove, nálam semmit nem ér.

Festem a hajam, úgyhogy nem szeretnék rá semmi házilag osszekotyvasztott pakolást tenni mert nem hiszek bennük.

Valami vitaminra gondoltam vagy ilyesmi, ha létezik egyáltalán. Vagy fogadjam el, hogy egy napig szép a hajam hajmosas után?


2019. júl. 15. 05:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én most kovafoldet szedek és a baba zsíros hajra való samponjat használom. 2-3 napot is elvagyok hajmosas nélkül(szerintem ez inkább a sampon érdeme). Egyébként jó lenne vmi balzsam vagy pakolás, mert sokkal puhább és fényesebb lesz a hajad.
2019. júl. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én speciális sampont ajánlanék. Neutrogena T-gel-nek vannak különböző problémákra samponjai. Drogériákban lehet kapni. Pár alkalom után hat, nem kell mindig azt használni. És utána valamilyen normál sampont. Semmiképp se zsíros hajra valót, mert nekem attól mindig csak zsírosabb lett. A normál hajra való vált be, attól kevésbé lett zsíros. Az is nagyon fontos, hogy mindig alaposan szárítsd meg a hajad. Főleg, ha sűrű, sok. A hajtövek mindig legyenek teljesen szárazak, ne maradjon kicsit se nedves.
2019. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Natur Boxot ne használj, nem olyan jó, mint hirdetik. Próbáld ki a Dr. Organic samponjait!
2019. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a The Body Shop zöldteás samponja vált be, amikor már végleg lemondtam róla, hogy valaha 1 napnál tovább fogja bírni a hajam. Most ezzel heti kétszer mosok hajat, de ha csak egyszer, még akkor is elég szalonképes, bár akkor már úgy kell intéznem a frizurát. :D
2019. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket. Nem fogok pakolást használni, mert mint mondtam, csak ront a helyzeten, a hajam meg alapból selymes.

Mindig csontra megszaritom a hajtovet mert sok a hajam sajna. Nem akarok a Nature boxrol lemondani, inkább tényleg valami kiegészítő megoldás kellene mellé.

2019. júl. 15. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem működik, akkor miért nem mondasz le róla? Ezen nem fog egy kapszula segíteni....
2019. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért ezzel a samponnal legalább nap végére nem zsirosodik be a hajam. A többivel már nap végére tiszta zsír.
2019. júl. 16. 09:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Te tudod, nekem is volt olyan, amivel egy napig nem volt zsíros. Most a jelenlegivel meg egy hétig nem az. :D
2019. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!