Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mihez kezdjek a hajammal így...

Mihez kezdjek a hajammal így hogy nem tudok fodrászhoz menni?

Figyelt kérdés
Bezártak a fodrász üzletek emiatt nem tudtam levágatni a hajam 3 hete, a hírek szerint pedig még 2 hétig biztosan nem fogom tudni. Sajnos nincs senki akihez el tudnék menni. Alapesetben 2 hetente járok, mert oldalt le szoktam vágatni rövidre (3 mm) felül pedig olyan 2-3 cm hosszúra és oldalra fésülöm. Már most borzasztóan néz ki és el sem tudom képzelni hogy fog állni még 2-3 hét múlva. Nagyon gyorsan nő a hajam és nagyon nehezen kezelhető. Szerintetek toljam le nagyon rövidre az egészet, aztán majd visszanő valamikor? Ahogy most áll nem szívesen megyek emberek közé, mert úgy nézek ki mint valami igénytelen idióta..és ez csak még rosszabb lesz ahogy nő.
2021. márc. 28. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Hajnyíró gépet most is lehet venni, valami családtagod biztos szívesen letolja vele. De persze az sem lesz feltétlenül szép, ha gyakorlatlan ember csinálja.
2021. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
Told le az egészet, visszanől hamar!
2021. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!