Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az normális ha ennyi hajam...

Az normális ha ennyi hajam kihullik hajmosáskor? (Kép)

Figyelt kérdés

Állig érő vékonyszálú hajam van. Hajmosás előtt nem fésülködök. Hajmosás után amikor fésülködök még 10-15 hajszál kihullik, van amikor kevesebb.

Hajmosás kor kb 30-40 hajszál jön ki szerintem, de nem számoltam meg.

A képet elküldöm üzenetben, ide sajnos nem lehet betenni.


Egy héten 2x mosok hajat és kb mindig ennyi hullik ki.

Szerintetek ez már túl sok?

Esetleg van valami tippetek, hogy hogyan minimalizáljam?



2021. márc. 31. 13:57
 1/5 anonim válasza:
42%
Naponta 140 szál hajad is kihullhat, normális. :-)
2021. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Légyszi küld el nekem, mert hasonló a problémám, kíváncsi vagyok neked mennyire súlyos, mert így a leírtak alapján nem tűnik vészesnek. Szerintem nekem rosszabb..
2021. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldhetnéd a képet. Én is aggódok hogy nekem mennyi hullik ki mondjuk még nem álltam neki számolgatni de szerintem nekem ennél több szokott lenni. Mondjuk nekem mivel göndör hajam van ezért alapból nem szoktam fésülgetni csak hajmosáskor.
2021. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ide is be lehet tenni képet, miben más az ha üzenetbe illeszted a linket?
2021. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hogy vagytok elàllt a hajhullàs.

Kèrhetek kèpet?

márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!