Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem alapján számláznak...

Miért nem alapján számláznak a fodrászok? Ez normális, máshol is így csinálják?

Figyelt kérdés
A párom évekig növesztette a haját. Bőven váll alá ért neki, amikor elment fodrászhoz levágatni. 2800 forintot fizetett, mert ő férfi. Nekem kb. a fülem aljáig érő rövid hajam van, amit évente levágatok, mert röviden szeretem. Egy alkalomért 5000 forintot szoktam fizetni, mert nő vagyok. Ez normális? Miért így áraznak? Ugyanabban az üzletben vágták mindkettőnk haját, ugyanúgy mosás+vágás történt mindkét esetben, semmi más.
2021. ápr. 3. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Mert egy női hajat sokkal könnyebb elrontani = nehezebb a kívánságnak megfelelően megnyirni.
2021. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tessék? Aki attól parázik, hogy elrontja az ügyfél haját, az ne kétszeres árat kérjen, hanem ne dolgozzon fodrászként.
2021. ápr. 3. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem keress masik fodraszt :D

Nekem festessel, vagassal, vasalassal egyutt sose volt tobb 3000Ft-nal

2021. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!