Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok pattanásra amik...

Mit ajánlotok pattanásra amik beváltak?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja kipattogtam nem kicsit.,. És ez elott kb semmi pattanásom nem volt.

Ami már el is múlt annak a helye azért megmaradt.

Mit tudnátok ajánlani rá? Ami eltünteti a pattanásokat és a helyeket?

(minden nap használok rá aloe vera növény belsejében levō "trutyit" 😅 és rajtuk hagyom 15percet majd le mosom)

(Eddig nem igazán vettem észre változást sajna)


Valaki akinek bevált valamilyen arckrém vagy valami?


2021. ápr. 4. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Az aloevera nedvet nem kellene le mosni. Beszivja a bőr.

Egyébként az az egyik legjobb pattanasra. Nekem ami emellett nagyon durván bevált az a teafa olaj. Olyan pattanás begek is tűntek el vele amit nem gondoltam. Pattanásra is nagyon jó csak ki kell bírni hogy ne kapard el mint én szoktam 🤣

2021. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld🤗 még írhat az akinek van ötlete/tapasztalata mással.
2021. ápr. 4. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Én aloe vera gélt használok és miután beszívta még teafaolajat is rakok rá picit.
2021. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
A gyulladt pattanást okozhatja rossz táplálkozás is.. Gondold át mit ettél az utóbbi 1 hónapban, ami okozhatta. Nálam pl a túl sok tejtermék okozta, kicsivel nincs gond, de ha túl sokat eszem belőle akkor nagyon pattanásos leszek.
2021. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hú, lehet mostanába kicsit sok sajtot ettem és azért.:( le kéne állnom vele😅
2021. ápr. 4. 18:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudna valaki linket küldeni (rossmannos vagy dm-es) teafaolajrol ami arra való? Vagy az teljesen mindegy, hogy melyik?
2021. ápr. 4. 18:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ezt használom.

2021. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1. Aktív szenes szappan

2. Lefekvés előtt az arc áttörlése hidrogén-peroxiddal (3 %) átitatott vattakorongal

3. Arcpakolás: egy tojásfehérjét kezdj el felverni mixergéppel, majd amikor félig megkeményedett, adj hozzá egy nagy kanál mézet, majd verd fel kemény habbá. Ezt vidd fel az előzőleg megtisztított arcbőrödre és hagyd fennt addig amíg rászárad a bőrödre, majd mosd le hideg vízzel. Hetente 3x-4x csináld meg, nekem nagyon bevált.

2021. ápr. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!