Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos a bőröm és...

Emma3467 kérdése:

Nagyon pattanásos a bőröm és zsíros. Mely termékek azok amik segítettek nektek is vagy hatásos lenne? Mert az interneten annyi reklámot látok, hogy nem tudom mi éri meg és segíthet rajta.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Cerave termékek, the ordinary, Balea med.

A napi rutin az az arctisztító, hidratáló, reggel pedig fényvédő. Heti egyszer kétszer lehet használni hámlasztót. Pattanásokra jó a niacinamid szérum

2021. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
szerintem borgyogyasz tobbet tudna segiteni
2021. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

A skinsmart.hu-n hasznos tanácsokat adnak, szerintem érdemes megnézni.

Konkrét terméket nem tudok mondani, mert nekem nem ilyen típusú a bőröm.

2021. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor valami hormonális probléma vagy ételérzékenység áll a pattanások hátterében, ezért bőrgyógyászhoz menj először, a kenceficék ezeken nem segítenek.
2021. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Pont azok a termékek amiket a bőrgyógyász ajánl neked.
2021. ápr. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor IGAZÁN durván pattanásos voltam, akkor bőrgyógyász segített.

A "normál" pattanásaimon pedig étrendváltás + minimálisra csökkentett natúrkozmetikumos tisztítás-ápolás.

2021. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!