Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű legyen a hajam?

Milyen színű legyen a hajam?

Figyelt kérdés

Hamarosan újra megyek festetni a hajam. Képet nem szeretnék kitenni magamról, viszont megpróbálom leírni hogyan nézek ki: ovális arcom van, nagyon világos bőröm (még nyáron is sokszor) és kék szemem. Az eredeti hajszínem közép szőke.

Egyik pillanatban még szőkébb, másikban már közel fekete szeretnék lenni.


Már lassan fél éve gondolkozok, hogy most bevállalnék világosabbat. (eddig ombre volt)

Valami hasonlóra gondoltam:

[link]


Viszont online suli alatt valamiért megtetszettek a sötétebb hajszínek (na meg a srácnak aki tetszik a barnák jönnek be) de nem akarok vámpírnak kinézni:D

Nyárra melyiket lenne érdemesebb bevállalni?


[link]


Aki szőkéből lett barna/fekete megbánta? Nem szeretném később leszivatni egy rossz döntés miatt



2021. ápr. 7. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg valami ilyesmi? [link]

Ha neked jobban állnak a hidegebb színek, akkor persze hamvasabbat képzelj el ennél. Így kipróbálhatnád a barnát, de mégse lenne annyira sötét.

2021. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyárra a szőkét válaszd, mert az jobban illik az évszakhoz, meg alapból akkor nem annyira különbözik a hajadtól.

És ősszel vagy télen meg kipróbálhatod a sötétebb árnyalatokat.

De ez csak az én véleményem, a végső döntés persze a tiéd lesz :)

2021. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha világos hajad, bőröd és szemed van, valószínű a sötét hajszínek nem fognak jól állni, öregítenek, sápasztanak.

Én világosbarna hajú, világos bőrű, zöldesbarna szemű vagyok, és mióta nem festetem a hajamat, látom, hogy sokkal jobban áll az eredeti, világos hajszínem, mint korábban a sötét vörösek.


Szóval én mindenképp szőkét választanék.


Amúgy pedig az is fontos, hogy hideg vagy meleg árnyalatú a hajad, szemed, bőröd, mert annak megfelelően a hideg/meleg színek állnak jól.

2021. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szőkét válaszd inkább a nyarhoz is jobban megy meg ha mindne igaz hozzád is de nagyon óvatosan bánj vele, profi szakemberhez menj és ne legyen az eredetitol túl nagy az eltérés. Csak azert mondom mert én nagyon megjartam ezzel és nem szeretném hogy te is így járj ne festegesd gyakran össze vissza nagyon eltero színekkel stb. A sötét hajszínek nekem is tetszenek néha nagyon amikor így elkap ez a mánia nekem világos bőröm van, barna szemem és sima barna hajam a vége kicsit sotetszoke ahogy a nap kiszivja viszont felül de főként belül ahol nem éri nap szinte fekete és mikor előre teszem azokat a tincseket borzasztóan sapaszt és oregit. Meg tudom mondhatom én a magamét 😅 de egy pasi kedvéért szerintem ne változtass hanem csakis magadért. Szerintem szoke hajjal is ugyanúgy megkedvelhet hidd el. Az én barátomnak pl mindig is a szoke volt az ideál mondjuk margot robbie de csak barnák tetszettek neki mindig is komolyabb kapcsolatra nézve.
2021. ápr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szőkét!
2021. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!