Ritkul a hajam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy évben hosszabb fazonra váltottam. Világosbarna hajam van, a hosszabb hajszálak kb 15-20 cm között vannak. Sokat sportolok, ezért 2 naponta megmosom. Használok rá kondícionálót, ami bár szilikonos sajnos, de cserébe nem rakok rá semmi más hajfixálót. Középen elválasztva hordom. A napokban láttam egy tiktok videot (jól kezdődik :D) amiben egy srác a hajhullásáról, és a hajvékonyodásról beszél. Nagyon érzékeny vagyok a hajamra ezért gyorsan le is csekkoltam a tükörben és azt láttam, hogy szemből "belátok a hajam alá". Nem is tudom, hogy tudnám ez jobban megfogalmazni. Mivel nincs lefésülve a hajam ezért a hajvonalam látható, és a hajvonal mentén egy kis mélységig "belátok a hajamba" és látom a fejbőröm. Próbáltam képeket csinálni de rájöttem, hogy nem releváns mert gyenge fénynél egyáltalán nem látszik a jelenség, viszont erősnél meg igen. Ez normális? Lehet, hogy ritkul/vékonyodik a hajam? Kiskoromtól fogva mindig azzal jöttek a fodrászok, hogy "hú de sok hajad van", stb., szóval nem nagyon értem most ezt. Ma reggel hajmosásnál megszámoltam a lefolyószűrőben a hajszálakat és 25-t találtam. Viszont napközben kb egyáltalán nem hullik a hajam, csak egy-két szál. A különbőző hajtincs huzigálós módszerekkel sem jött ki egy hajszálam se.

Mindenkinek ilyen a haja vagy csak velem nem jó valami? Ha valaki szeretne, írjon, és külök privátba képet is.


18/f



2021. ápr. 8. 12:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!