Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A The Ordinary termékekről mi...

A The Ordinary termékekről mi a véleményetek általában?

Figyelt kérdés

Megbízható, jó minőségű kozmetikumok?

Pl a hialuronsavas szérum.


De akár más termékek is.



2021. ápr. 9. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a véleményeket Krémmánián. Szinte minden termékükről rengeteg vélemény van. Egyébként én szeretem a termékeiket, és a hialuronsavas szérumról is csak jókat hallok.
2021. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legolcsóbb márka ahhoz képest milyen jó az INCI listája, az összetevői. Bár itt a magyar weboldalakon ki vannak általában fogyva, de az eredeti oldalán be lehet őket szerezni, the deceim
2021. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jók és remek ár-érték arányúak. Ugyanannak az anyavállalatnak (Deciem) van több más márkája is, pl. a NIOD átlagosan kb. 2x olyan drága, de jobb is. Hogy kétszeresen-e az személyes tapasztalat kérdése.
2021. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Először én is ezt akartam rendelni, de rengetegszer van olyan hogy hetekre elfogy szinte az összes, és ha külföldről rendeled az is sok idő mire kihozzák. És szerintem az nagyon nem jó, hogy az arcod kezd rendbe jönni és elfogynak ezek a termékek és nem tudsz újat venni belőle. Szóval javasolnám a geek&gorgeous termékeket, nagyon hasonlít a the ordinaryre, és magyar termék. Ha barmi kérdésed van írj privátban :)
2021. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Külfödön élek. :)

Nálunk itt mindig van Ordinary.


Ettől függetlenül tanácsokat elfogadnék. Írhatok azért így is? :)

2021. ápr. 12. 17:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen :)
2021. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!