Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőrre milyen termékeket...

Zsíros bőrre milyen termékeket használtatok?

Figyelt kérdés
Tudatos bőrápoló szeretnék lenni, erről rengeteg blogot és cikket olvastam, nézek külföldi és belföldi YouTubereket, kaptam külön tanácsot is, így rengeteg terméket felírtam magamnak. Viszont nem tudom mindet beszerezni érthető okok miatt, de mire az ösztöndíjam megérkezik, el szeretném dönteni, mit rendeljek. A bőrtípusom zsíros, ehhez mérten néztem termékeket.

2021. ápr. 9. 21:02
A kérdező szavazást indított:
La Roche-Posay
CeraVe
Uriage (fényvédő)
The Ordinary
Geek&Gorgeous
Paula's choice
Vichy
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Én a zsíros boromre vettem G&G-t és csúnyább lett, mint előtte volt. Igazából előtte nem is volt sok gondom az arcommal, mióta azt magamra kentem, már bőrgyógyászhoz is el kellett mennem. Azóta la roche porsayt használok többnyire, sok mindent szülinapra meg ilyesmikre kértem, így birhato, amúgy elég drága.
2021. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most a Vichy Normaderm habzós arctisztítóját használom, és amúgy elég jó, bár az árához képest kicsit több mindent vártam.

Én csak este használom mivel zsíros a bőröm, de érzékeny is, szóval szerintem ez jó egy kezdésnek. Este és reggel is használom a Garnier rózsaszín kupakos micellás vizét, az eddig az egyik legjobb amit használtam, az ára is remek, szóval azt csak ajánlani tudom. Használok egy Ombia Sensitive hidratáló krémet is, amit teljesen véletlenül az Aldiban láttam meg, és az csodákat művel az arcommal, mert egyszerű, de nagyszerű összetevőkből áll, és kb. 800 forint, szóval imádom. Ja és fényvédő is van benne.

Reggelente pedig egy Sundance 30-as faktorú Sensitive gyerekeknek szánt naptejet használok, mert lényegesen kevesebb szárító vagy káros összetevő van benne. Bár ez nem a legjobb, de most elég nehéz lenne külföldről rendelnem, szóval ez is megteszi, legalább nem lettek tőle pattanásaim. Amúgy ezt is ajánlom.

Remélem segítettem valamennyit :)

2021. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tisztítás : olajos lemosó vagy micellás víz ,dm babylove olaj vagy a rózsaszín kupakos garnier micellás

Utána géles lemosó:Balea med ultra sensitive

Fényvédő:sundance kids 50 sensitive a kis tégelyes

Hidratáló:balea med ultra sensitive mattierende 24-h pflege

Hámlasztó :revox,mert the ordinaryt épp sehol se kapok

Az összes termék dm-ben kapható,pénztárcabarát,én is egyetemista vagyok:)

2021. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok egyébként,már sok márkát próbáltam pl.CeraVe,Cetaphil,Ordinary stb. ,de nekem sokkal jobban beváltak a leírt termékek
2021. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!