Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lézeres kezelés után már...

Lézeres kezelés után már másnap újra látom ki nőni a szőrt, ez normális? 28 éves férfi 3. Kezelés után, Magyarországon csak 2 ilyen gép van de félek valami miatt nem működik, fehér sötét színű a szőr rajtam.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"fehér sötét színű"?
2021. ápr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fehér bőrre gondolt.
2021. ápr. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha kinőni látod, az normális még a 3.után, de 2 héten belül ki kell hullania.
2021. ápr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Ami kinő szőr az elvileg a növési ciklusban lévő szőr amit a lézer nem kapott el. Változó kinek hány kezelés kell, van akinek 1-2 elég, van akinek 8-10 kell, ez sajnos emberenként változik.
2021. ápr. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen elírtam a kérdést bocsánat, fehér bőr sötét fekete szőr. Eddig nem igazán hullott ki. És nem tudom hogy az jó hogy a kezelés előtt 8 vagy 12 órával van le borotválva a terület, ahová járok ott azt javasolják, de ilyenkor viszont a szőr szinte nem is látszik annyira le vágja a borotva, az nem lehet gond?
2021. ápr. 10. 08:32
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
24 órával előtte kell borotválni, hogy a szőr màr épp ki tudjon bújni a bőr felett egy minimálisan.
2021. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az helyen az oldalán ezt írják, "A végleges lézeres szőrtelenítéshez elengedhetetlen, hogy a kérdéses terület makulátlanul tiszta és vegyszermentes legyen. A legjobb megoldás, ha az időpontodat megelőző napon az esti normál tisztálkodást követően borotválod az érintett területet. Ebben az esetben a szőrszálak mérete éppen a kezeléshez optimális 1-2 mm lesz. Lehetőség szerint a végleges szőrtelenítést megelőző 12 órában ne használj testápolót és dezodort az érintett területen. Ha csak teheted, közvetlenül a kezelést megelőzően zuhanyozz le, hiszen minél tisztább a bőr, annál hatékonyabb a kezelés."


Itt ezt javasolják.

2021. ápr. 10. 22:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Es most milyen??
2022. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

12 kezelés után vagyok túl de nincs nagy eredménye.


Elmentem egy másik helyre ahol azt mondták valószínűleg átvert aki kezelt mert az inkább IPL mint lézer.


A másik helyen pedig az első kezelés során megégett az arcom,nagyon csúnya maradt. Nem kellet volna oda mennem

2022. jan. 16. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!