Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pesten mennyire lenne gáz az...

Blonde_niky_2001 kérdése:

Pesten mennyire lenne gáz az underboob felső/fürdőruha hordása utcán/strandon? Mert azt látom, hogy nyugaton ez teljesen normális, csak hát ez Magyarország...

Figyelt kérdés

Kinézne a sok proli, kapnám a megjegyzéseket szerintetek?

Látom tiktokon is, hogy minden második lánynak van ilyenje

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2020. aug. 18. 20:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ízléstelen. De én csak egy magyar vagyok...
2020. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem sértelek, a prolik emiatt nem fognak beszólni, mert az ilyent ők hordják.
2020. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
persze, a proli világsztárok
2020. aug. 18. 20:28
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Közönséges
2020. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Világsztáron még nem láttam ilyet, de a valoság show-k szereplői nagyon szeretik, hát te tudod, fel nem venném.
2020. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

ezek szerint te nagyon sok valóság showt nézel

nem tudom mi ha nem világsztár, pl: rihanna, kendall jenner, bella hadid és még sorolhatnám

2020. aug. 18. 20:52
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Amit Rihanna felvesz egy díjkiosztóra, azt nem biztos, hogy praktikus a strandra is...
2020. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet pont a lakótelepi prolik hordanak. :D Egy hétköznapi nőnek az ilyesmi indokolatlan. Felveszed, majd felszállsz a hetes buszra, az egész hóbelevanc a nyakadban van, a sok egyfogú örömére. Ha hülyét akarsz magadból csinálni, hát hajrá... :D Amúgy meg a "világsztárokon" is közönséges, ócska.
2020. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nézek valoságshow-t, szerintem magyarországon ez a viselet nagyon ciki. A kérdésed meg ez volt nem? Csak megerősítő válasz felelt volna meg?
2020. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

melltartó nélkül bármennyire is szexi, szerintem rohadt gáz utcára, és kb. elkerülhetetlen, hogy folyamatosan villantasz, valami nagyon útszéli nőnek nézne mindenki... maximum otthon a 4 fal közt a párodnak

pesten pl. láttam már csajon ilyen rövid toppot, de nagyobb, calvin klein-os melltartóval, az pl. ennél jóval igényesebb volt, de mégis megvolt a szexi hatása

[link]

tehát csak a felirat látszott, nem a melle kandikált ki

egyébként vicces, hogy 4-5 éve még mindenki a haspólón hőbörgött, mára már annyira sztenderd, hogy kislányokra adják az anyukák, és semmi hatása nincs, kitudja mi lesz még pár év múlva, p*navillantó rövidnadrág nyáron esetleg

2020. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!