Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam, és körbe...

Hullik a hajam, és körbe borotvalom viszont borotválás utan látszik, hogy ott volt haj valaki esetleg tud valami megoldást, hogy ne látszódjon hogy ott hullik, hanem úgy tűnjön hogy direkt ilyen?

Figyelt kérdés
Sajnos pár éve foltokban hullik a hajam, úgy döntöttem, hogy fent meghagyom, ugyanis ott teljesen megvan és körbe pedig leborotvalom, viszont borotválás utan látszik, hogy ott volt hajam és kis fekete részek latszodnak borotválás utan is, tud valaki esetleg megoldást erre?
2021. ápr. 10. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem volt elég éles a borotva. Ha egy újjal csinálod, teljesen sima lesz, és nem lesznek ilyenek. Speciel én akkor leborotválnám fent is, illetve nem tudom, hogy mennyire zavar a foltos kopaszodás, de esetleg géppel jó rövidre letolva is jó lehet.
2021. ápr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De sajnos látszik a folt, zsír új zsilette borotvaval is látszik, 21 éves vagyok, sajnos nem áll jól a teljesen kopasz ezért hagyom meg fent
2021. ápr. 12. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sötét színű és vastagszálú a hajad, akkor látszani is fog.
2021. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy, hogy milyen eredetű a hajhullás. Egy barátomnak is volt ilyen, elég erős, de valami hormonális gond volt az oka, nem tudom pontosan. Neki is kicsit foltos volt a fejbőre, de borotválta az egészet addig. Ma már nincs gondja. Nem annyira tudom elképzelni, hogy jobb így félig borotváltan.
2021. ápr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!