Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » C vitamin vagy csak származék?

C vitamin vagy csak származék?

Figyelt kérdés

Dr. Viton C vitamin szérumát vettem meg, nem írná hogy 20%, ezért nem tudom hogy hány %-os, vagy csak származék. Inci: Vitamin C, organic hyaluronic acid, collagen organic aloe vera, vitamin E, jojoba oil, ferilic acid, MSM, L-arginine.

Illetve nem találtam semmi olyant, hogy hogy hat a szeplőkre. Szeplős vagyok, nem szeretném hogy halványodjonak, viszont pattanás utáni foltokra használnám leginkább, 20 éves vagyok.



2021. ápr. 14. 09:49
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:

A C-vitamin meg a C-vitamin származék is tud működni a bőrön, az inci C-vitamint ír, tehát feltételezhető, hogy aszkorbinsav és nem valami származék. Mivel az inci elején van, feltételezhető, hogy ebből van benne a legtöbb.

A C-vitamin havnyítja a foltokat, halványíthatja a szeplőket is, főleg, ha használsz mellé fényvédőt.

2021. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, akko csak a pattanás helyére használom. Köszi a válaszod!
2021. ápr. 14. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Az az inci nem incl? 😅(Include/including)
2021. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

INCI jelentése:

International Nomenclature Cosmetic Ingredient (Kozmetikai Alapanyagok Nemzetközi Elnevezése)

2021. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaa köszönöm, nem tudtam.
2021. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!