Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális ez a kihulott hajmenn...

Normális ez a kihulott hajmennyiség? ->link

Figyelt kérdés

[link]



[link]


Minden hajmosáskor kb ennyi hajam szokott kihullani. Ez még a normálias hajmennyiséghez tartozik?


2010. aug. 22. 06:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem ennél több is szokott kijönni,de csak azért mert göndör hajam van és csak hajmosáskor tudom kivenni a kihullott hajat.
2010. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

08:25-el egyetértek.

Hosszabb hajnál többnek tűnhet, illetve ha hétközben nem fésülködsz sokat és fennakadnak a hajszálak akkor ilyenkor több napi mennyiség jön ki.


Nekem elég kevés hajam van, viszont hosszú. Majdnem derékig ér, bár most inkább válla alá. Sokkal váll alá. Na de mindegy is.


Egyszer olvastam, hogy hajmosáskor akár 300 hajszál is kihullhat. Szóval szerintem normálisnak tekinthető ez a mennyiség.

Ettől függetlenül én is aggódom, mert jobb szeretném, ha kevesebb lenne.

Különben van, amikor alig jön ki vagy 10 szál. De általában annyi, mint neked.

Én évek óta ugyanazokat a samponokat és hajpakolást használom. Festve, vasalva nincs a hajam és semmi hajlakk vagy zselé. Balzsamot nem szoktam használni.

2010. aug. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Megint én. Nekem vékonyszálú, egyenes természetes szőkésbarna hajam van. És nekem is ennyi hullik. kb.
2010. aug. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!