Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek egy lagy nyar...

Szerintetek egy lagy nyar tipus milyen szinekbol valogathat, ha be szeretne festeni a hajat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a problemaval fordulok hozzatok, hogy nem tudom mit csinaljak a hajammal. Jelenleg szokere van festve, olyan 8-as lehet a melysege. Sajnos festes utan egy ido utan mindig besargul, es rajtam egyszeruen borzasztoan neznek ki ezek a melegebb arnyalatok, a fejborom erzekenysege miatt viszont szeretnek teljesen leallni a lila sampon hasznalataval, amibol az kovetkezik, hogy vilagos szoke nem maradhatok. Az eredeti hajszinem talan kozepszokenek mondhato, de egyre tobb az osz hajszalam, ezert lenoveszteni semmifelekepp nem szeretnem. Lenne esetleg tippetek, hogy milyen megoldas lehet jo szamomra? Nagyon halas lennek minden tanacsert.

30 eves vagyok, ha ez szamit valamit. : )



2021. ápr. 21. 22:26
 1/1 anonim válasza:

[link]

Ez a szín istenien áll nekik :)

2022. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!