Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az normális ha azért vágattam...

Az normális ha azért vágattam le a hajam, mert kíváncsi vagyok hogy mennyi idő alatt nő vissza?

Figyelt kérdés

Eddig kb hónaljig érő hajam volt, és a végén még maradt egy kis szőke festék mert nagyon sokáig voltam szőke, de már 2019 tele óta nem festettem be a hajamat, semmilyenre és nem is akarom!

Tavaly novemberben majdnem mellig ért, akkor levágattam kb kulcs csontig érőre.

Az visszanőtt most hónaljig érőre, de a végén még maradt kb 5 centi szőke festék és nem volt jó a tapintása meg akadt benne a fésű.

Most levágattam fülig érőre szóval most kb rövid hajam van , alig tudom összefogni, de legalább már érzem azt hogy ez teljesen természetes. Puha tapintású, nem muszáj hajmosásnál balzsamot használni, siklik benne a fésű.

Nem áll túl rosszul a rövid haj, de igazából majd visszanövesztem..

Az normális hogy csak ezért vágattam le?


25/N



2021. ápr. 22. 09:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kaphatok képet hogy milyen lett? :) Hajvágás előtt vagyok én is
2021. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

[link]

Olyan mint a profilkepemen

2021. ápr. 23. 14:01
 13/17 anonim ***** válasza:
Inkább váll fölé érőnek néz ki a képen, de nagyon csinos vagy ezzel is :) Szerintem érdemes lenne kipróbálnod még rövidebb frizurákat is, mint pl. állig érő, hátul felnyírt bubi, vagy egy valóban fülig levágott rövid haj.
2021. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 13-assal. Nagyon gyönyörű karakteres arcod van amihez ez a bob fazon tökéletesen passzol esetleg, ha gondolod akár az állig érő vagy esetleg szájig érő bob hátul felnyírva is nagyon jól mutatna.
2021. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 25. 11:34
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez pl. nagyon, de nagyon jól állna neked 🙂

[link]

2021. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én inkább ilyenre gondoltam. 14-es voltam.


[link]


[link]

2021. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!