Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges hogy a Bánfi...

Lehetséges hogy a Bánfi termékektől jobban hullik a hajam?

Figyelt kérdés
Igazából nem hullott a hajam- csak mosáskor, azért kezdtem el a bánfit használni, mert levágattam a hajam és gyorsan meg szeretném növeszteni, de úgy vettem észre hogy mióta használom, hajmosáskor több hajam hullik ki mint eddig. Szárazon nem hullik, csak mikor mosom kijön egy kisebb tincs! ez normális? szerintetek sampont kellene váltanom?
2010. aug. 22. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Tincs jön ki?? :S hát én megfontolnám a samponváltást, bár nem gondolom, hogy az lehet az oka, de az is lehet, hogy valamelyik összetevőjére allergiás vagy !
2010. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen, úgy értem nem egy helyről jön ki egy tincs, hanem a haj amennyi kijön az kb egy kisebb tincsnyi mennyiség!

köszi a választ!

2010. aug. 22. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
tesómnak a bánfitól nem hullott többé a haja...neki jó volt...de nemtom h neked ez e a baj:)
2010. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

kicsit utánanéztem a hajhullás témának, és lehetséges hogy tényleg nem a bánfitól van a baj, hanem attól, hogy pár hónapja nem igazán eszem húst!

2010. aug. 22. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
egyél bvitamin komplexet. egyébként lehet hogy csak simán jobban odafigyelsz meg vizsgálod, hogy mennyi is az annyi, és várod, hogy torténjen valami, aztán berezelsz, hogy ez sok.
2010. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen lehetséges énis szerettem volna hossszú hajat és elkezdtem a bánfi hajszesz sampon kombinációt, hát mit mondjak a hajam nőtt szépen de viszont eszméletlenül hullott szárazon vizesen midnenhogy, át áltam a baba mandulakivonatos sampon balzsam egybe nagyon szeretem puha tőle a hajam és jóillatú, hapedig havonta elmész fodrászhoz vagy 2 hetente hogy vágja le az eltöredezett végeket sokkal gyorsabban nő majd :)
2011. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!