Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen természetes módszerrel...

Milyen természetes módszerrel tudnám kiszőkíteni a hajam?

Figyelt kérdés

Sötétszőke hajam van, ezt szeretném világosabbá tenni. Szőkítőporral meg ilyenekkel nem szeretném, megoldható esetleg valami itthoni módszerrel?


Olvastam citromléről, kamilláról, és ecetről. Valakinek használt valamelyik? Vagy tud mást ami működik?


2010. aug. 22. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Az ókori római nők a germán rabszolganők és hadifoglyok aranyszőke hajszínét megirigyelve a következő praktikákat vetették be:


erős kamillafőzetbe áztatták a hajukat, majd kiültek a napra, és ott szárították meg.


fahamut kevertek péppé vízzel, és azt kenték a hajukra


az aranyló színhatás végett porrá őrölt sáfrányból és kurkumából tettek rá pakolást


Természetesen egy alkalomtól ne várd a tökéletes eredményt, de 4-5 alkalom után már egész látványos!


Remélem segítettem.:)

2010. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

első

ez elég jó lehet nem hallottam még róla

2010. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
erről még én se hallottam...:D
2010. aug. 22. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
ERŐS KAMILLA TEA SOK CITROMMAL! ez tényleg hatásos.
2010. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, kipróbálom:)

a citromlé amit lehet kapni a boltokban megfelelő?:O

2010. aug. 22. 21:32
 6/6 A kérdező kommentje:
ja , és le kell öblíteni?
2010. aug. 22. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!