Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes vörös színű haj,...

Természetes vörös színű haj, hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan vörös hajat, mintha természetes lenne, írvörös, vagy a skótoknak van még.. világos, rezes, de nem répavörös mint az összes festék amit kapni. Fényben hamvasan fénylik, nem narancssárgán vakít.

Valaki tud tippet adni, mutatni valami festéket?


2011. okt. 13. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó fodrász talán...
2011. okt. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán hennával.
2011. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne, a hennát ne. Azzal répavörös lesz. Sajnos a kérdésre nem tudok válaszolni, de a hennától minden lesz, csak természetes vörös nem.
2011. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A loreal-nak van egy ilyen terméke, ami szerintem nagyon szép természetes vörös hatást ad, a Loreal Féria Préference 74-es, dm-ben és rossman-ban lehet kapni, a Palette 664-es is nagyon szép, habár ennek van egy hátránya, először sötét színe lesz, nem vészes, nekem pl azzal van most befestve és a festés után már megkérdezték, hogy ez természetesen vörös? holott tényleg nem az a világos árnyalat volt, de ha sűrűbben mosod, vagy kivárod, nagyon szépen kopik és olyan igazinak tűnő színe lesz, csak hát először csalóka, és a Garnier-nek van a 7.4-es intenzív reze, na azt én 2x használtam, nyáron amikor először volt vele festve, nagyon szép színe volt, aztán október környékén festettem újra, akkor már narancsos volt inkább, habár kopás után az is nagyon szép tud lenni, inkább úgy mondom, hogy pár mosás után, habár nekem az nagyon hamar kifakult, vagy fodrászkellékesnél találhatsz még szép színeket :)
2012. febr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!