Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Évek óta küzdök a striákkal....

Évek óta küzdök a striákkal. Mi lehet az oka, mi segíthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :))

Egy fiatal lány vagyok, és úgy 12 éves korom óta küzdök a striákkal. Ugyan akkor növekedtem, változott a testem, de mostanra már ez a szakasz lezajlott az életemben.

Nem hízok, nem fogyok, nem edzek. Tehát semmi, ami ezt befolyásolhatná, mégis állandóan újabb és újabb lila csíkocskák jönnek ki. Próbálkozok a kollagénnel is, eddig reménytelenül, ahogy a Bio Oil-al is.

Valami tanács, hogy mit tehetnék? Mitől van ez?



2021. ápr. 29. 23:09
 1/4 anonim válasza:
100%
Sajnos semmit nem tudsz tenni ellene. Próbálkozhatsz, de csak a pénztárcád lesz vékonyabb.
2021. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon tudsz mit csinálni. Nekem is vannak a hátamon, illetve voltak, mert egész jól eltűntek.

Igyál sok vizet, hátha segít. Bio Oil nekem csak kicsit segített.

2021. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez ilyen .

Nőknek az ösztrogén miatt gyengébb a kötőszövetuk, így ez természetes .

De ferfiak is ugyanúgy striasak, bár ők többnyire hát-es popsitajekon.

Ne zavarjon ,ez az emberi test, így vagyunk szépek ☺️

2021. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne izgulj ezen. Ilyen vagy, így vagy szép :)

Volt barátnőm pont a mellén volt ilyen csíkoska - na bumm, ennél jobban már nem is utálhatta volna ezt. De mégis sikerült elfogadnia (többek között az én rábeszélésemre is).

2021. ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!