Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az elhízástól keletkezett...

Ha az elhízástól keletkezett striákkal elmegyek szoláriumba az milyen hátránnyal jár?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra ha sikerül lefogynom nem e fog mégjobban kitünni a testemen a szoli végett

2012. okt. 29. 02:20
 1/5 gotoni válasza:
A bőrt öregíti a szolárium,de ha lebarnulsz kevésbé fog látszani a stria. Fontos hogy utána kend be magad hidratáló krémmel,ne száradjon-húzódjon a bőröd.Ne vidd túlzásba a szolit,fontos a mértékletesség.
2012. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A striák nem barnulnak a bőröddel együtt, úgyhogy még jobban fognak látszani- ez a hatás. A reconstria krémet ismered? Az halványítja a csíkokat.
2012. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én reconstriát és Frezyderm Babaolajat használtam a striákra. Ez neked is biztos beválna, mert én is szolizom, szoliztam mellette és az olaj testápolásnak is megfelel.
2012. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok striám van, és amióta járok szolizni (heti 1-szer), azóta halványultak egy kicsit. Nem tűnt el teljesen, de legalább már nem olyan vöröses lilás.
2012. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, a vöröses-lilás csíkokat még simán el is tüntethetnéd ám! Azokkal sokkal könnyebb "bánni", mert még frissek.
2012. nov. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!