Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miután leszivattátok a fekete...

Miután leszivattátok a fekete hajfestéket mivel festettétek be?

Figyelt kérdés
Sziasztok? Fekete lenőtt hajamat color B4 el szivattam, most kaptam egy vöröses barnás szint ami elég tarka ezért szeretném befesteni de nem tudom milyenre. Vagy a vörös valamelyik árnyalata vagy barnás, de nem tudom melyik fogná be hogy ne legyen túl tarka a hajam. És ne legyen túl sötét se.persze várok egy hetet mielőtt befestem, addig összefogom a hajam hogy ne legyen feltűnő. Ki milyen tanácsot adna? Feketére tuti nem fogom vissza festeni...

2021. máj. 1. 21:26
1 2
 1/16 Metionin ***** válasza:
45%

Jóval világosabbat válassz mint amilyet szeretnél, az biztos.

Én színesre festettem utána hajszínezővel, szóval festéket mondani nem tudok de azt hiszem a B4 papírjában is benne volt, hogy amit utána festesz, világosabbat válassz a tervezettnél.

2021. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igazából meleg réz vörösre gondoltam, vagy pedig világos barna... A vörös megtetszett, amúgy is vörös árnyalat van most benne.. A syossnak láttam ilyen meleg rézvöröset, de nem tudom be fogná é..
2021. máj. 1. 21:40
 3/16 Metionin ***** válasza:
45%
Befogni befogná szerintem, max sötétebb lesz.
2021. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a legsötétebb árnyalatot a hajadban és ahhoz mérten vegyél festéket mert egy sima hajfesték nem fogja felvilágosítani a sötétebb részeket. Tehát ha egyenletes eredményt akarsz akkor a sötéthez igazodsz. Már kb. 5x végig csináltam magamnak a festett feketéből világosodó procedúrát és én is szenvedtem a foltokkal a hajamban. Bár nekem a colorb4 pénzkidobás volt mert visszasötétedett másnapra teljesen feketére, ezért inkább leszivattam az egészet szőkítőporral, így lett egységes színű a hajam.
2021. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem a color B4 leszedte, bár a vége sötétebb még de gondolom ez időbe telik.. Kapott egy vöröses barnás árnyalatot a hajam..
2021. máj. 2. 16:49
 6/16 anonim ***** válasza:
Tudnál mutatni valami képet hogy kb milyen most? Így látatlanban elég nehéz megmondani milyen festéket vegyél. Meg azt is jó lenne tudni pontosan milyen színt szeretnél.
2021. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hogyan tudok képet küldeni?
2021. máj. 2. 21:18
 8/16 A kérdező kommentje:

[link]

Remélem sikerült...

2021. máj. 2. 21:28
 9/16 anonim ***** válasza:

Hozzáférést kér. [link]

Ide próbáld feltölteni és a linket rakd ide gyakorira.

2021. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

[link]

Nah? Így már jó??

2021. máj. 3. 05:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!