Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki őszülés miatt kezdte el...

Aki őszülés miatt kezdte el festeni a haját, milyen színárnyalatott választott? Világosabbat mint az eredeti, Olyat mint az eredeti Sötétebbet mint az eredeti Teljesen eltérő árnyalatot. Miért amellett döntött?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 20:45
A kérdező szavazást indított:
Világosabbat
Eredetivel megegyezőt
Sötétebbet
Teljesen eltérőt
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Tarkopaszt.
2021. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Katona Dius ***** válasza:
100%

én magam még nem őszülök, de édesanyámat tudom hozni példának. Ő mikor elkezdett őszülni, előbb a saját hajszínével megegyezőre festette (világosbarna). Később valahonnan vette azt a baromságot, hogy majd ha sötét mahagónira festeti, az jól fog neki állni. Próbáltam neki elmagyarázni, hogy ne tegye, nem állna neki jól, ha nem tetszik ez a szín, keressünk másikat, de a sötét neki nem állna jól. Nem hallgatott rám, át se gondolta a dolgot. Befestette mahagónira. Neki tetszik, legalább ennyi pozitívum van a dologban. Ettől függetlenül viszont nagyon öregíti ez a szín. De ő haja, azt csinál vele, amit akar :D

De ez csak az ő példája, van olyan akinek jól áll idősen is a sötétebb. Egyén függő nagyon.

2021. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Még nem őszülök, de az eredetivel azonosra fogom festeni, esetleg vörösesebbre. Most közép-európai szőke.
2021. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!