Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyíregyháziak! Tudnátok nekem...

Nyíregyháziak! Tudnátok nekem ajánlani egy jó fodrászt aki rövid hajat is jól vág pl pixie-t?

Figyelt kérdés
Sajnos eddig nem jártam sikerrel a keresésben és a mostani fodrászom meg mindig belevág a fülembe.
2021. máj. 5. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem nevezném fodrásznak aki belevág a vendég fülébe. Keressen másik szakmát. Az lenne az első és utolsó hogy odamentem
2021. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én se megyek már hozzá ezért is tettem fel ezt a kérdést hátha valaki tudna valakit ajánlani. Legtöbb fodrász csak olyan képeket tesz ki, hogy a hosszú haj végét egyenesre vágta géppel vagy póthajat csinál. Voltam már egy pár fodrásznál, de vagy túl rövidre vágja vagy egyenetlenre. Volt egy jó fodrászom csak ő meg sajnos eléggé felvitte az árakat és még csak nem is mester fodrász.
2021. máj. 5. 19:12
 3/6 anonim válasza:

Hello Szia

Szerintem fiú vagy..


Ezt hívd :


06705254488


Profi :)

2021. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Szia! Köszi, de amúgy lány vagyok. Ha fiú lennék férfi fodrászt keresnék. Olyan a hajam, mint Ábel Anitának a műsor vezetőnek csak sajnos eddig sok fodrász elrontotta.
2021. máj. 6. 11:45
 5/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező! #3.vagyok.


Takács Renátát keresd akkor! Ő is profi ;)


Amúgy én nyiregyi (fiú :D ) vagyok, van kedved beszélgetni? :)

2021. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 Megnéztem facebookon tényleg szép munkái vannak. Beszélgethetünk.
2021. máj. 6. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!