Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől van az, hogy ha leborotv...

Mitől van az, hogy ha leborotválom "ott lent" akkor utána nem lesz szép sima hanem "sebes" (kis piros pöttyök amik borotválás után kicsit véreznek is) mit csináljak h sima legyen?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt! De én nem sokáig bírtam,hogy ilyen csúnya és most gyantázom így szép.szóval nekedis ajánlom
2008. dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam epilálni de az nagyon fájt így a gyantázást már meg sem mertem próbálni.az is annyira fáj??
2008. dec. 6. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Koromviragkremmel vekonyan bekened borotvalas utan, es elmulasztja, tapasztalat. Koromviragkremet tobbek kozott a Rossmanban vehetsz, kb. 6-700 Forint, de sokaig eleg.
2008. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez volt. nekem az volt a baj, hogy nem jó irányba húztam a borotvát, most már tudom, hogy hogy kell. próbálkozz te is :)
2008. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
akármilyen krémet/testápolót is használhatsz... én is azt hazsnálok és nem ,,pattog" ki a bőröm
2008. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Neoganormon kenőcs vált be.
2008. dec. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne a szőr növési irányával ellentétesen húzd a borotvát! Vagy vegyél nagyon éles és jó borotvát (Gilette Mach3, stb)és akkor húzhatod lefelé, simán leszedi, vagy próbáld oldalra, nekem az vált be! De krémet vagy testápolót akkor is használj!
2008. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!