Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsit hosszabb mint hátközépi...

Kicsit hosszabb mint hátközépig érő hajam van , szerintetek megéri levágatni ?

Figyelt kérdés
Úgy tervezem , hogy nyárra levágatom egy kicsivel váll fölé + vágatok hozzá egy frufrut viszont nem tudom , hogy mennyire állna jól és megérné e . Már egész hosszú a hajam ha teljesen kiegyenesítem akkor pont hogy a bordám aljáig ér . Világosbarna/mész-szőke hajam van és hullámos .
2021. máj. 7. 12:37
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

Nagyjából ilyen hajam van csak szőkébb , és ilyet szeretnék : [link]

Szerintetek megéri ?

2021. máj. 7. 12:42
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Mivel vállig érő hajam van és rohadtul megbántam, hogy a derékig érő hajam levágattam ezért nekem nem érné meg. Alig várom hogy visszanőjön végre.
2021. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Nekem is hasonló hosszúságú hajam van, de én soha nem vágatnám le. A linkelt rövid haj meg szerintem borzalmas.
2021. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Maga a frizura tetszik nekem amit linkeltél de csak annak áll jól akinek olyan az arcformája mint a képen a csajnak.
2021. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Szép a frizura, de nem mindenkin áll jól. Gondold meg, hogy a te arcformádhoz jól állna-e. Szerintem vágasd le ha nagyon akarod, úgyis visszanő, ki tudja lehet hogy úgy még jobban is fog tetszeni. De azt tanácsolom, hogy először csak vállig érőre, ha esetleg mégse tetszene, úgy hamarabb visszanő, mint váll felett + a frufru is elég sok idő.

Nekem volt frufrum, kb egy év volt mire az állam alá visszanőtt. (De lehet a te hajad gyorsabban nő mint az enyém) Most viszont vállig érő hajam van, és kezdem visszanöveszteni, mert hiányzik a hosszú :D

2021. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben levágattam egy rövid wolf cut-ra és imádom
2021. jún. 27. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!