Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tartják az emberek...

Miért tartják az emberek cikinek a kreppelt hajat?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon egyedi és különleges. Nyilván, emberek vagyunk, mindenkinek más tetszik, de miért kell lenézni vagy kinevetni azt, akinek így tetszik a haja (tapasztalatból beszélek!)? Az aki így hordja, legalább nem egy divatmajom és van saját stílusa! Miért, akinek full egyenes haja van, mint pl. nekem, miért baj, ha ezzel szereti dúsitani a haját, és nem még simábbra VASALNI?

Bocsi, de mostanába mindenki ezzel szivat és egy kicsit kijött belőlem. Nyilván, akinek nem inge, ne vegye magára.

18/L



2021. máj. 8. 12:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Akik ilyenért kinevetnek, azok nagyon alacsony szinten vannak. Ha te pedig figlalkozol velük, te is.
2021. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Próbálom elengedni a megjegyzéseiket a fülem mellett, de már annyiszor mondták, hogy szar az ízlésem e miatt... Hogy muszáj volt ezt kiírnom.
2021. máj. 8. 19:48
 13/15 anonim ***** válasza:
18%
Vicces, hogy egyedinek gondolod, mert nem az. Ettől még ha tetszik akkor szard le mások véleményét, ebben pont csak a tiéd számít.
2021. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
Engem nem zavar. Az a lényeg, hogy neked kényelmes legyen. Én egy dologot nem tudok megérteni az a raszta haj, de ez csak az én véleményem. :)
2021. máj. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem sincs semmi probléma vele. Egyes lányok arcához még illik is.
2021. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!