Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Esküvőre/lagziba ciki kreppelt...

Esküvőre/lagziba ciki kreppelt hajjal megjelenni?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha bekreppelem a hajam, pár tincset hátra tűzök, hogy ne zavarjon elöl, az jó esküvőre? Nem ez a nagyon minni hullámos lenne, hanem kb mind egy vastag fonás után maradt hullám.

2018. jún. 7. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A 2000es évek elején sárgultam volna az irigységtől. Manapság meg fogom a fejem, hogy néztem ki anno :D

Divatjamúlt és csúnya.

2018. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Mutass már képet mert én is arra a retro kreppelésre gondolok és az szerintem is gáz mindegy hova mész.
2018. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

Ilyesmi méretű hullámok, csak kb.olyan hosszú, mint az első képen és kicsit dúsabb, nagyobb lenne. Én is úgy olvastam, hogy már gáz vele megjelenni, de nekem attól függetlenül tetszik:D köszönöm a válaszokat, akkor valszeg, nem ez lesz a befutó.:D

2018. jún. 7. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez sima göndör haj ezek jól néznek ki. Nálam a kreppelt haj ilyen azthittem ilyenre gondolsz.


[link]

2018. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát van ilyen kis fajta is, de én a legnagyobbat gondoltam, az olyasmi, mint a képeken.

Köszönöm a választ!

2018. jún. 7. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan változat belőle, ami tényleg elég furcsán néz ki, és jobb elfelejteni. De az első képen pl. nagyon aranyos szerintem, és ha neked is legalább ilyen jól áll, akkor nyugodtan menjél úgy, persze. :)
2018. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!