Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS segítségre van szükségem....

SOS segítségre van szükségem. Tegnap leszívattam a hajam, ma befestettem egy vörös színre, de a végeremény túl világos lett, jlenleg répavörös a hajam. Hogyan tudom ezt nagyon gyorsan korrigálni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg ráfesteni egy sötétebb színt. Ezzel ugyan nem tudod biztosan kiküszöbölni, hogy még rosszabb legyen, de egy próbát megér.
2021. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, csak mi lesz akkor, ha a sötétebb színt sem fogja majd be a hajam. Este befestem egy 5-ös barnával.
2021. máj. 13. 16:53
 3/4 A kérdező kommentje:
És köszönöm :)
2021. máj. 13. 16:55
 4/4 anonim válasza:

Szia! A kiírt kérdésed óta már eltelt 3 hét, de remélem a hajad jobban néz ki! Ha befested a hajad sötétebb színnel, valószínűleg foltos lesz. Hiába, hogy a szőkére festettél egy sötétebb színt, sokkal gyorsabban és foltosabban fog kikopni, mintha csak 2-3 árnyalattal sötétebbet festettél volna rá.

Utólag is remélem, hogy elérted a kívánt színt és a hajad megkönnyebbülhet és elkezdhet regenerálódni ennyi stressz után:) Ha nem tetszik a végeredmény, ne festegesd sokszor, főleg ne szőkítettre, inkább kösd össze vagy konytold fel! Sok sikert!

2021. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!