Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 évesen hidratálókrém?

16 évesen hidratálókrém?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,es most kezdtem úgymond tudatosabban apolni a bőröm.

Nemrég vettem egy Helia D-s arckrémet normál/száraz bőrre.

Ilyen Helia-D arckrémet lehet 16 évesen is használni?

Vagy ez nincs korhoz kötve?

Bocsi,a hülye kérdésekért csak eddig meg nem használtam hidratálókrémet,és ezt azert vettem meg mert kremmanian jót olvastam róla.



2021. máj. 18. 23:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Te aztán nagyon tudatos vagy, ha előbb megveszel valamit, és csak utána érdeklődsz, hogy az vajon jó-e neked. 16 évesen sima víz elég az arcodnak.
2021. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

A hidratáló krémek nagyjából ugyanazokat az anyagokat tartalmazzák, de mivel a te bőröd jelenleg egy nagyon érzékeny időszakban van, érdemesebb lenne olyan ápoló krémet venni, ami kifejezetten tiniknek készült. Sok félét találsz, és nem feltétlenül a legdrágább a legjobb. A Rossmann és DM saját márkái pl. szuperjók.

16 évesen egyébként nem ártasz vele, ha hidratálod, ápolod a bőröd, ez egyáltalán nincs korhoz kötve, csak a megfelelő terméket kell használni. Más típus jó 16 évesen és mondjuk 25 évesen,de ezt majd ki fogod tapasztalni ;)

2021. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Én is feltettem egy kérdést pár hónapja, hogy 16 vagyok és hidratálót keresek... Én is csak kötözködő válaszokat kaptam, ne foglalkozz vele. Mi a krém pontos neve? Anyukám is Helia-D krémet használ, az ránctalanító. Gondolom van több fajta is, ezért nem mindegy, melyiket vetted.
2021. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Skinsmart.hu


Tudatos bőrápolásról mindent megtalálsz itt :)

2021. máj. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
7%

Na, ez itt a baj, hogy egy fiatal, egészséges bőrt már ilyen korán mérgezitek, csak mert a média ezt mondja. Minek, úgy őszintén?

16 évesnek legfeljebb pattanások elleni termékekre van szüksége, másra nem. Minél korábban kezditek használ I ezeket a mesterséges vackokat, később annál csúnyább lesz az arcotok nélküle.


A bőrnek szüksége van szellőzésre, amit a rákent krémek, púderek.. nem teszik lehetővé.


Kérdező, nincs még ilyen termékekre szükséged!

2021. máj. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

#5-ös: ez egy szép monológ volt, de a hidratáló krémek nem teszik tönkre az arcbőrt, és attól, hogy az ember 16 éves, még lehet száraz az arcbőre.

Nyugodtan ápolhatja a bőrét, ha egy héten 2-3 alkalommal bekrémezi, attól nem lesz a világon semmi baja.

Nyilván, nem kell mindig 6kg festéket, alapozót, púdert, tudomisén mit rákenni, de a hidratálás NEM teszi tönkre a bőrt, tizenévesen sem, azért ilyenek ne állítsunk már!

2021. máj. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem száraz bőröm van, és pont ennyi idősen fedeztem fel magamon apró ráncokat, és eleinte nagyon aggódtam miattuk, de megfelelő hidratálással ez orvosolható probléma volt.

Jó, ha már ebben a korban elkezdi az ember a megfelelő arcápolást.

Persze, mindent ki kell tapasztalni, olvasni a témával és a termékekkel kapcsolatban. Mindenképp a személyes bőrtípusodnak ajánlott termékeket használd, és a fényvédelemről se feledkezz meg. Én egész évben használok, még télen is.

2021. máj. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
CeraVe - nek sokfajta hidratáló krémje van . Ha bemész egy gyógyszertárba biztosan segíteni fognak egy neked megfelelőt kiválasztani .
2021. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Cerave vagy La Roche Posay hidratalót ajánlom.
2021. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
Nincs korhoz közve. 2 hetente egy kíméletes arcradírral, illetve esténként egy kis hidratáló krémmel semmi rosszat nem teszel.
2021. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!