Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos hajat kell fésülni?

Hullámos hajat kell fésülni?

Figyelt kérdés

Attól félek, hogy eltűnnek a természetes hullámok.


Ti fésültök hullámos hajat?



2021. máj. 24. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hullámos-göndör hajam van.

A szabály az, hogy az ilyen hajat CSAK hajmosáskor szabad fésülni (!!), különben valóban eltűnhetnek a hullámok, szétválasztod a tincseket, és a végére marad egy félig hullámos-félig egyenes oroszlánsörény.

Hogy pontosan mikor fésülöd ki, arra több módszer is van: van, aki hajmosás előtt szárazon, van, aki vizesen (én pl. CSAK olyankor fésülöm ki, amikor benne van a balzsam, így nem töröm szét a hajam, na meg sokkal könnyebben megy), van, aki törölközőszárazon (tehát nem a zuhany alatt, de még nedvesen).

Miután megszáradt, én maximum a tetejét szoktam picit fésülgetni reggelente, hogy ne álljon szénaboglyaként, esetleg az ujjaimmal elrendezgetem a tincseket. Ha túl kócos a hajam, és már muszáj megfésülni, megmosom. (De erre is vannak praktikák, ha nem akarod túl gyakran samponozni - bevizezed a hajhosszt, kifésülöd, teszel rá valami styling cuccot, és kész a felfrissített frizura, teljes hajmosási procedúra nélkül!)

2021. máj. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanúgy csinálom, ahogy az egyes és működik.
2021. máj. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kipróbálom így :)
2021. máj. 25. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!