Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor hullámos a hajam?

Most akkor hullámos a hajam?

Figyelt kérdés

Apámnak a haja vége göndör volt, nekem kicsinek hullámos az egész, vége begöndörödött. Ez azonban ahogy nőttem, egyre egyenesebb lett. Ha szárítom, csak a vége kunkorodik fel, ha magától szàrad, marad a hullám, azonban fésüléskor kijön.

VISZONT 3 hónapja befestettem a hajamat, és a hajmaszk (?) ami hozzá volt olyan szép simává tette a hajam, plusz hiába hajszárítóval szárítottam, így is hullámosabb volt az egész, mint máskor. Ez nehany alkalomig még ilyen volt, aztán fokozatosan egyre egyenesebben száradt újra, míg most megint ott tartunk, mint előtte :(


Ötletek? Miért volt olyan hullámos utána a hajam, ha most megint csak a vége kunkorodik?


Oh, és plusz kérdés, hogy létezik, hogy mikor zsíros, hullámosabb? Mármint ugye szárításnál egyenes lesz, de ahogy zsírosodik, előjönnek a hullámok. Vagy ez csak azért, mert felfogva hordom?


2021. máj. 3. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt, hogy a használt termékek elnehezítik a hajad és attól lesz egyenesebb. Ha szeretnél hullámos hajat, próbáld ki a curly girl method-ot. Elég sok videó és leírás van róla.
2021. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!