Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek h sűrübb legyen a...

Jaggerswager kérdése:

Mit tegyek h sűrübb legyen a hajam? Regen nagyon sűrű volt, de kb egy éve eszre vettem h kevesebb van, ilettve a homlokom 2 szélén meg is jelent ez a jellegzetes kopaszodás.

Figyelt kérdés

Ezzel meg is békéltem már.

Viszont szeretném ha a tobbi részén a fejemnek ugyan annyi haj lenne mint regen.vagy legalabb ennel tobb.

Es eszrevettem hogy mintha hámlana a fejborom a. Lehetseges hogy ez kozrejatszik abban hogy kevesebb hajam van?

Mot javasoltok?



2021. máj. 26. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Nő vagy vagy férfi? Hány éves?

Nagyon sok mindentől függ ez.

Csak néhány példa:

-vitaminhiány

-stresszes időszak

-túl sok gyógyszer pl fájdalomcsillapító szedése

-rossz sampon

-költözés miatt (több szmog vagy rosszabb a víz minősége)

-örökletes dolog

-öregszel

2021. máj. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jajj kimaradtak igen

Novemberen toltom a 20-at

Es fiu vagyok

Ez a háromszög alaku kopaszodás jelen van edasapamnal is.

De nemhinnem h mar 19 evesen ritkulnia kellene a hajamnak :/

Amugy nem koltoztem, nem szedek gyogyszert.

Talan a stressz, mivel idén érettségiztem, illetve felveteliztem egyetemre

2021. máj. 27. 02:12
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Fiatal vagy még, férfiaknál általában 30-40 között szokott megkezdődni a kopaszodás amit írsz.


Ha végzős vagy akkor elég valószínű hogy az érettségi meg egyetemi felvételi miatti stressz okozza nálad a hajhullást.


Menj el gyógyszertárba és kérj vitamint.


Ha kb fél év múlva is, mire lecseng ez a stresszes időszak is azt érzed hogy nagyon hullik a hajad, akkor érdemes elmenni orvoshoz, lehet hogy más betegség áll a háttérben és annak a tünete. (akár fogszuvasodás is lehet, bármi, érdemes dokihoz menni kideríteni)

2021. máj. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!