Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopasz férfitársaim! Most...

Kopasz férfitársaim! Most készülök belépni közétek. Ellátnátok 1-2 tanáccsal? Hogy pl ti hány naponta, hogyan, mivel mennyire vágjátok le? És miért döntöttetek a kopaszság mellett?

Figyelt kérdés

Én azért döntöttem úgy, mert rikás hajam van, nagyon világos, amiért gúnyoltak is.

Kissebb korromban meg göndörebb voltam mint egy lány, de erre a tini, fiatal felnőtt koromra nem maradt semmi, hanem ilyen össze-vissza álló meg néha hullámosságát, göndörségét megmutatni akaró "csömbölék".


Na meg lassan, de elkezdtem kopaszodni is bár a fodrászaim véleménye megoszik. De végeredményben nagyon hitvány hajam van.


A másik meg, hogy nagyon világos a bőröm is, meg érzékeny.

Mit érdemes venni/ tenni emiatt?



2021. ápr. 17. 14:10
 1/9 A kérdező kommentje:
24F
2021. ápr. 17. 14:10
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritkulás miatt. Igazából ki kell próbálni többféle rövidséget, hogy melyik a legjobb, fél cm körül, nullásgép, vagy borotva is akár. Ha a fejbőröd érzékeny, lehet, hogy nem nyáron érdemes próbálkozni, hanem addig :D
2021. ápr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előző linken vannak hasznos tanácsok, egyébként meg két-három naponta szoktam Mach3-mal tükörre lehúzni. Nincs különösebb okom rá, nem is kopaszodom, egyszerűen haj nélkül érzem jól magam, ennyi.
2021. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hasznos a link.

De még egyéni történetek, praktikák jöhetnek.

2021. ápr. 22. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Meglépted már a szükséges lépéseket? :D
2021. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Meg. :D


Meg meg is lep, hogy nullással is leszedve milyen gyorsan nő a haj, szinte 2. nap már tüskés, 3.ra meg még jobban.:D

2021. máj. 15. 12:15
 8/9 anonim ***** válasza:
És megszoktad már az új kinézetet? Mondtam én, hogy jó lesz az, hiába csak szükségmegoldás. Borotva lesz?
2021. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megszoktam.

Bár borotvát egyelőre hanyagolom, mert írtam(?) full fehér vagyok meg érzékeny bőrű. Meg az egyik hozzszólónak is igaza van, főleg előbbiek miatt is, hgy talán nem nyáron kéne ezt elkezdeni.

2021. máj. 15. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!