Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek megfelelő termékek egy...

Ezek megfelelő termékek egy ideális arcápolási rutinhoz? Mi a sorrend és melyiket mikor, hogyan használjam? Be kell még szereznem valamit ezek mellé hogy szép arcbőröm legyen? Illetve melyik BB krémet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Elméletileg kombinált arcbőröm van, mert az orcákon van hogy szárazabb, de ugyanakkor pattanásos is lett valószínű a maszk viselése miatt, illetve az orrom és az állam mitesszeres, de máshol is van pár, meg az orrom mellett az arcomon is. A homlokom néha tocsog a zsírtól, de azt valahogy sikerült helyrehozni, pedig ott is volt pár csúnya pattanás. Engem a pattanások idegesítenek a legjobban, mert soha nem voltam ennyire ragyás... Nem olyan vészesen kell elképzelni hogy gyógyszert szedjek rá, de engem zavar.


Termékek:

Naturland cinkpaszta

Naturland szalicilsav

1. lemosó : Cerave Hydrating Cream to Foam

2. lemosó: Cerave Foaming Cleanser

Hámlasztó: Revolution Skincare 5% Lactic acid + Hyaluron szérum

- Geek&Gorgeous aPAD azeclair szérum

- G&G B-Bomb niacinamide szérum

- G&G HA5 light hyaluron szérum

Hidratálókrém: Cerave Moisturizing Cream

Helia-D Botanic Concept hidratáló arckrém



2021. máj. 31. 00:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja meg van még Garnier rózsaszín micellás vizem, illetve szilikonos "arckefém"
2021. máj. 31. 00:49
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha tudatosan akarod ápolni a bőröd, akkor a fényvédelem alap!


Most hogy használod ezeket?

2021. máj. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És arra bármilyen naptej jó?

Lemosó után néha tejsav és utána hidratálás, a G&G szérumok most jöttek meg pár napja.

2021. máj. 31. 11:10
 4/9 anonim ***** válasza:

A Naturland Szalicilsav naggggyon alkoholos, a Helia-D pedig parfümös. Én ezeket nem használnám, persze ha bejött akkor ezért ne dobd ki. Bármilyen fényvédő jó, nekem az Altruist Face Fluid SPF50 jött be legjobban, de pl van a DM-ben és Rossmanban olcsó, jó fényvédők. Pattanásra még szerintem jól jöhet a G&G Cheer up hámlasztó, és a retinol is (pl A-game). De ezek mellett elengedhetetlen a fényvédelem!

Ha összeraktad a rutinod, akkor pedig sok-sok türelem. Nekem kb 4 hónap volt mire igazi javulsá látszódott. :)

2021. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért nem javul az arcom állapota? Sőt, szerintem purginget okoz nekem a niacinamid...
2021. jún. 6. 15:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Leírtuk, csak töröltetted
2021. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a tietekre vagyok kíváncsi, hanem normális, hozzáértő válaszokra! Fogalmatok sincs az egészről!
2021. jún. 7. 17:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem olvasol utána? Gondolod a gyakori kérdéseken diplomás kozmetológus-bőrgyógyászok válaszolnak? Senkinek nem jön kisujjból a tudás, utána kell olvasni, kutatni.

Ajánlom a Skinsmartot, nekem ők a leghitelesebbek, és szerintem fogalmuk is van róla... [link]

2021. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 XDDDDDD
2021. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!