Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan dúsíthatnék a hajamon?...

Hogyan dúsíthatnék a hajamon? Mit tegyek hajhullás ellen?

Figyelt kérdés

Genetikailag nagyon vékonyszalú és kevés hajam van. Ráadásul még könnyen zsírosodik is, így a tartásából is sokat veszt nap végére. Pár hónapja kicsit elkezdett hullani, de nem vészesen. Mondjuk én azt inkább a stressznek tudnám be. Tudtok esetleg ajánlani valami bevált terméket/praktikát?

Köszönöm!



2021. jún. 3. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban az okokat kell megtudni. Szóval orvos. Háziorvos majd eligazít, hogy merre kéne elindulni. Nyilván nagyrészt genetika, de a megfelelő vitaminokkal-tápanyagokkal lehet javítani kicsit, és megérheti.


Amúgy meg dúsító hajformázó hab, dúsító sampon, beszárítás

2021. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Stresszmentes élet :D


Amúgy igen, orvos tud segíteni, lehet egy lyukas fog is a háttérben kb bármi lehet.

Vitamint is érdemes szedni.

2021. jún. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sok vitamint szedek, úgyhogy nem hiszem hogy az lenne a probléma. Fogorvoshoz is rendszeresen járok, tudtommal egyik fogam sem lyukas. Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. jún. 5. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Javult azóta a hajhullás? Én is így vagyok. Mit tanácsolsz?
2021. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Igen, köszönöm, most javult egy kicsit. :) Hajerősítő sampont használok most, és mintha jobb lenne tőle. Nincs annyira lelapulva, van tartása. Orvosnál nem voltam.
2021. júl. 1. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!