Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajam van, szeretné...

Sötétbarna hajam van, szeretnék szőke lenni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszínem sötétbarna, de mivel már őszülök, barna bio-hajfestéket használok (henna, indigó keveréke). Szeretném szőkére festetni a hajam, de egyszer már próbálkoztam vele (nem is én, a fodrászom), és narancssárga lett a végeredmény. Lehetséges valahogy szőkévé válnom?

2021. jún. 6. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A henna miatt nem valószínű, hogy szőke lehetsz.
2021. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább fodrásszal konzultálj.

Az biztos, hogy hosszabb és nagyon melós lesz megcsinalni. Kérdés, hogy elvállalnak-e a henna miatt.

Én úgy tudom, hogy legalább 3 hónapot ki kell hagyni a henna és a vegyi festések között.

De lehet akár egy kevésbé látható helyen próbát végezni, hogy hogy viselkedik a hajad és akkor nem az egész megy gallyra.


Legjobb lenne lenoveszteni és a natúr hajjal már könnyebb lenne.

2021. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy a henna probléma lehet. Azt hittem, vegyi hajfestés után nehezebb hajszínt váltani.
2021. jún. 6. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a henna sokkal rosszabb, ba el kell távolítani.
2021. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Zoknit húzol a füleidre, hagymakarikákat teszel a melltartódba, és éjfélkor a tükör előtt elmondod a megfelelő varázsigét.
2021. jún. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Lenyírod teljesen kopaszra, aztán ahogy elkezd nőni, a pici hajat viszonylag könnyű kiszőkíteni. Lehet akkor egy Amber Rose stílusú frizurád.
2021. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsó: ha-ha :)

Úgy valóban könnyű lenne. Csak az a probléma, hogy jelenleg a hátam közepéig és, és még sohasem volt fiús, pláne tüsi hajam, de végül is, néha nem árt egy drasztikus változtatás! Meggondolom.

Csak sajnos, nekem nem szép a fejformán, hátul túl lapos.

2021. jún. 7. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
6. vagyok. Tényleg érdemes legalabb egyszer azt is kipróbálni szerintem. Ha mégsem tetszik, úgyis megnő :)
2021. jún. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!