Borotválkozás alul?

Figyelt kérdés

(lány vagyok)

Sziasztok lányok!

Ez a kérdés most a lányokhoz szól.

Ti amikor leborotváljátok alul mennyi időnként borotváljátok újra? Főleg nyárra értem ugye a fürdőruha miatt...

És mennyi idő alatt szokjátok/szoktátok meg az irritációt? Vagy tudtok valamit ellene?

Köszönöm a válaszokat!



2021. jún. 9. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a fürdőruhából kiálló részt gyantázom, így másfél-két hétig biztos nyugi van, semmi nem lóg ki. A többi részt heti max 2-szer szoktam borotvalni mert elég érzékeny a bőröm. Eddig nekem nyaranta ez a kombó működött
2021. jún. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Heti egyszer tudtam borotválni, különben csúnyán kipattogott. Egy rakás krémet kipróbáltam, különösebben egyik sem használt. A megoldás az volt, rávettem magamat a gyantázásra és sikerült kifogni egy jó kozmetikust. Azóta béke és simaság :)


Folyamatosan járok havonta, egész évben, észrevehetően gyengébb lett a szőr.

2021. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En 2-3 naponta borotvalom a puncimat, hetente a popsimat.

Irritacio ellen nekem az aloe vera krem jott be.

2021. jún. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én heti egyszer vagy kétszer, és aloe Vera gélt használok irritáció ellen
2021. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!